mysterious parkway...
opatrne ju pohladím po vlnitých šedivých vlasoch...
teória inteligentného dizajnu...
...alebo niečo o antropickom princípe a nastavovaní vesmíru
blbé ráno...
tento text som napísal včera ráno v afekte. dnes som sa na ňom dobre zabavil... a hodil ho sem ako vtipnejšiu variantu môjho zlého ja... tak to už býva...
do you love me?
tak tento song sa mi strašne zapáčil za posledný týždeň, ale trvá, trvá, trvá to ešte stále. tak veľa chuti a tak málo času :)) proste nick cave a jeho album let love in... enjoy