leží na konečnej zastávke linky 6...
...žiť len večnú noc...
peter a lucia...
...sem naozaj nie je čo napísať...
prečo...
...báť sa niečo pokaziť nikdy nebol môj štýl
shame on you...
...nie moc správny spôsob vyhodnocovania reality
prečo sem chodíme hľadať odpovede...
...na dávno zabudnuté otázky
piesková princezná...
...budúcnosť je otvorená, tak prečo sa hrať len na kraji, keď mám celé pieskovisko len pre seba? formičky čakajú už dlho a ja som sa ešte len teraz rozhodol dať všetkému tomu piesku tvar, ktorý určí jeho funkciu...
durch die nacht...
...ich kämpf mich durch die nacht...