zoll

leží na konečnej zastávke linky 6...

...žiť len večnú noc...
30.03.2005 10:39:03 | celý článok | osobné | society and so... | komentáre: 8

peter a lucia...

...sem naozaj nie je čo napísať...
27.03.2005 13:05:09 | celý článok | osobné | dedicated to... | komentáre: 15

prečo...

...báť sa niečo pokaziť nikdy nebol môj štýl
23.03.2005 10:13:58 | celý článok | osobné | dedicated to... | komentáre: 10

shame on you...

...nie moc správny spôsob vyhodnocovania reality
21.03.2005 11:23:06 | celý článok | osobné | dedicated to... | komentáre: 3

prečo sem chodíme hľadať odpovede...

...na dávno zabudnuté otázky
16.03.2005 09:58:59 | celý článok | osobné | pure ideas | komentáre: 3

piesková princezná...

...budúcnosť je otvorená, tak prečo sa hrať len na kraji, keď mám celé pieskovisko len pre seba? formičky čakajú už dlho a ja som sa ešte len teraz rozhodol dať všetkému tomu piesku tvar, ktorý určí jeho funkciu...
10.03.2005 07:55:36 | celý článok | osobné | dedicated to... | komentáre: 12

durch die nacht...

...ich kämpf mich durch die nacht...
08.03.2005 12:45:54 | celý článok | osobné | dedicated to... | komentáre: 8

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014